כיסאות ארגונומיים לאולפן מוזיקה

למה הכיסאות שלנו מתאימים למוזיקאים, מפיקים ועורכי סאונד?

אנשי המוזיקה הם לרוב אנשים דינמים, אך סביבת העבודה שלהם מאלצת אותם להיות סטטיים. עריכת סאונד, הפקה, נגינה ושלל סגנונות מהעולם הצבעוני והמוסיקלי הזה לפעמים אינו מותאם לגוף וגורם לנזקים מתמשכים מישיבה מרובה לאורך שעות היום.

התוצאה: כאבי גב, תחושת עייפות, עומס על הדיסקים הבין חולייתיים, בעיות מפרקים ועוד. מהות העבודה שלכם דינמית, מוזיקלית וככה היא צריכה להיות לאורך כל שעות היום. כן, גם בזמן ישיבה.

עריכת סאונד היא פעולה פדנטית שלוקחת שעות רבות של תיקונים קטנים ועבודה מרובה מול מחשב. אבל במהות, העבודה שלכם דינמית, מוזיקלית, ואנחנו מקווים שגם מרקידה לעיתים. אז למה לא לשבת בכסא שמיטיב עם הגוף, מונע נזקים של ישיבה סטטית, בעצם לשבת על כיסא שיגיב אליכם במקום ויעקוב אחר תנועות הגוף שלכם והקצב?

לכן אנשי מוזיקה רבים בוחרים בכיסאות הארגונומיים והדינמיים שלנו.

בראשונה – כי הם מכניסים MOVE לתנועה, משהו שזורם בעורקים של כל נפש מוזיקלית. יש להם את ה- FLOW אחר התנועות שלך והם מתאימים עצמם אליך כך שהגב שלך נשאר זקוף.

הלקוחות שלנו מעידים כי ישיבה על כיסא ארגונומי משפרת את הבריאות הכללית ובמיוחד את בריאות הצוואר והגב, מאפשרת תנועה טבעית תוך כדי עבודה ואפילו מקלה על תחושת עייפות בסוף היום. "לסיים את יום העבודה בהרגשה שלא ישבתי כל היום ושהגוף היה בפעילות".

נגן וידאו

רונן רוט
טכנאי הקלטה ומיקס

מתקדמים לכיסא ארגונומי

אתם בוודאי מבינים שכיסא הוא כלי עבודה מרכזי בחיי היום יום שלכם ושבריאות היא מעל לכל, ומי כמוכם יודע ששילוב של טכנולוגיה מתקדמת לצורך שמירה על הבריאות תשיג תוצאות טובות! מה הפתרון?
יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם, ואל דאגה, אנחנו יודעים שאתם לא קונים משהו לפני שאתם קוראים עשרות ביקורות, עושים מחקר ומתייעצים עם קולגות, אבל את זה כבר עשינו עבורכם 😊

הכירו את הכיסאות הארגונומיים שלנו, שמוזיקאים, מפיקים ועורכי סאונד יושבים עליהם ומעידים שחייהם השתנו פלאים!

מוזיקאים, מפיקים ועורכי סאונד שונים סיפרו לנו על החוויות האישיות שלהם עם הכיסאות הארגונומיים שלנו
ועל איך ישיבה על הכיסאות שיפרו להם את הבריאות והקלו על הכאבים:

הכסא הבא שלכם

swopper, 3Dee, ו-muv-man תוצרת גרמניה, יוצרו על מנת לאפשר ישיבה דינמית ותנועה בזמן ישיבה
וכך לשפר את רמות האנרגיה בגוף, את זרימת הדם ואת רמת הערנות.

כסא משרדי לישיבה ממושכת

תנועה טבעית בשלושה ממדים

ייחודי לישיבה ממושכת

בריאות ותנועה ללא משענת

אידיאלי לישיבה ועמידה

תנועתיות, גמישות וגובה ישיבה

רוצים להתנסות בחינם?

השאירו פרטים או התקשרו: 03-3723169