קצת עלינו

כשתשבו על אחד הכיסאות שלנו תרגישו מיד בהבדל.

אבל עד שיהיה לכם את העונג להתנסות,
ננסה להסביר את גודל הבשורה.

האדם נועד להיות בתנועה. תסתכלו על ילדים, הם בתנועה כל הזמן, אם רק נותנים להם. אבל הדחף הטבעי הזה הולך לאיבוד במהלך שנות בית הספר, ואחר כך העבודה. במקום להיות בתנועה, אנחנו יושבים. יושבים כל הזמן, לעיתים עד 10 שעות ביום. הגוף שלנו מתמרד בצורת מתח, מחלות ומשקל עודף. על מנת להקל על הגוף, כביכול, מעמיסים על כיסאות משרדיים ריפוד, משענות ידיים רחבות ומיני כפתורים, ידיות ופעלולים טכנולוגיים. התוצאה המושגת הפוכה מהרצוי עקב התעלמות מהבעיה עצמה.

כסאות התלת-ממד הדינאמיים שלנו עוצבו ויוצרו על מנת לאפשר תנועה טבעית במהלך שעות העבודה הנייחות. אנחנו קוראים לקונספט הזה 3D ErgoDynamics.

הטכנולוגיה בבסיס הכיסאות שלנו מוגנת באינספור פטנטים ואנחנו מייצרים בעצמנו את הכיסאות בגרמניה. חלק נכבד מהרווחים אנחנו משקיעים חזרה במחקר ופיתוח על מנת להמשיך ולשפר את התנועה הטבעית והבריאה של לקוחותינו יום ביומו, במהלך שעות הישיבה הרבות.

חברת aeris נוסדה ב-1996 על ידי ג׳וזף גלוקל. ב-2007 הוכרזה בגרמניה כאחת מ-100 החברות החדשניות ביותר (Top 100 Most Innovative German Businesses). כיום, הכיסאות של aeris נמכרים בכמעט כל מדינה בעולם, ומעכשיו גם בישראל.

3Dee chairs

קצת על ג׳וזף גלוקל, מייסד aeris

ג׳וזף סבל מבעיות גב שלא נתנו לו מנוח. למזלו, אשתו היא אוסטאופטית במקצועה והיא העניקה לו טיפולים יומיומיים להקלת הכאבים. לאחר תקופה היא הבינה כי הטיפולים שלה לא יפתרו את בעיות הגב של ג׳וזף, כל עוד הוא ממשיך לשבת שעות ארוכות כל יום ו׳מייצר׳ לעצמו את הבעיה מחדש. היא עודדה אותו להמציא ולייצר כיסא משרדי שלא רק שימנע את כאבי הגב, אלא גם יסייע לחזק את שרירי הגב. העיצוב של ג׳וזף היה מבוסס על פעולת ״כדור פיזיו״ והכיסא הראשון שהמציא היה ה-swooper.

aeris
Maayan profile

וקצת עלי, מעיין שלו, היבואנית הבלעדית של aeris בישראל.

הסיפור שלי די דומה לסיפורו של ג׳וזף קלוקל, מייסד aeris. לפני כ-10 שנים ריסקתי את חוליית L2 בגב התחתון.

העבודה שלי הצריכה ממני ישיבה ממושכת, ממש כמו העבודה של רובכם. השעות הארוכות של ישיבה קפואה לא היו אפשריות במצבי אז.

חיפשתי פתרון, פתרון שיתמוך בגב ואף יחזק אותו וכך התוודעתי לישיבה הדינאמית של aeris.
הישיבה בתנועה שינתה את חיי בכך שפטרה אותי מכאב יומיומי ולמעשה שיפרה את חיי. מאז אני יושבת, יום יום, על הכיסא של aeris ומסיימת את יום העבודה חפה מכאבים. ומכיוון שכאב זה דבר מעייף, בלעדיו אני גם מרגישה יותר מלאת אנרגיה במהלך היום, כמו בסופו.

רוצים להתנסות בחינם?

השאירו פרטים או התקשרו: 03-3723169