הטכנולוגיה

twochairs

לא עוד ישיבה נוקשה,
מעתה והלאה – ישיבה גמישה.

מחקרים של השנים האחרונות הובילו לתובנה כי מבחינה אופטימלית על האדם להיות בתנועה ולא לבלות שעות ארוכות נייח, בתנועה אחת קבועה.

באופן טבעי, אם זה היה תלוי בכם, לא הייתם נשארים בתנוחה אחת קבועה אלא הייתם מבצעים תנועות קלות מעת לעת. הטבעיות שבתנועה נגזלה מאתנו על ידי הכיסאות המשרדיים הסטנדרטים. הכיסאות האורתופדיים מבית aeris מאפשרים ישיבה דינאמית – הדרך הטבעית והבריאה לשבת. שינויים תכופים בתנוחת הישיבה, תנועות גוף קלות ויציבה גמישה – כך אנחנו אמורים לשבת.

כסאות המתאימים את עצמם לתנועת הגוף הטבעית שלך

תנועה טבעית בשלושה ממדים מובילה לישיבה בריאה ונוחה

תנועת הטיה

המפרק התלת-ממדי ממוקם קרוב לבסיס הכיסא ומאפשר הטיה טבעית קדימה של המושב בעת רכינה לכיוון משטח העבודה. הגב נשאר ישר, הנשימות נשארות עמוקות ומחזור הדם נשאר נמרץ.

תנועה גמישה לצדדים

תנועה ב-360 מעלות עם טווח צדי רחב מגדילה את רדיוס התזוזה ומובילה ליציבה טבעית ואופטימלית. כל שינוי תנוחה ממריץ את זרימת הדם ובכך תורם ליכולת ריכוז גבוהה יותר.

תנועה אנכית

התנועה הייחודית האנכית מתאפשרת תודות לטכנולוגיית הקפיץ שמתאימה עצמה על פי משקל היושב. אנכיות התנועה מקלה את הלחץ על הדיסקים הבין-חולייתיים, מגבירה את זרימת הדם ומבטיחה אספקת חמצן מיטבית לכל חלקי הגוף.

צפו בסרטון ההסברה שלנו

הגוף שלך מתאים עצמו לכיסא משרדי סטנדרטי.

בסביבת העבודה המודרנית אנחנו מעבירים כ-80% מהיום שלנו בישיבה. ברוב המקרים, מושב הכיסא המשרדי הסטנדרטי נועל את אגן הירכיים וגורם לכיפוף כפוי של הגב העליון. משענת הגב מתפקדת כמחוך ופוגמת בתנועת וחוזק שרירי הגב.

left

כיסא דינאמי מתאים את עצמו לגוף שלך.

מחקרים הוכיחו כי כאשר אנחנו יושבים על כיסא המאפשר תנועה תלת-כיוונית אנחנו זזים פי שניים יותר מאשר בזמן ישיבה על כיסא סטנדרטי. הכיסאות הדינאמיים של aeris הביאו לשינוי מהותי באופן הישיבה ואיכות היציבה תודות לגמישות התנועה – קדימה, אחורה, מטה, מעלה ולצדדים. הכיסא לא רק שתומך בגוף בזמן התנועה, הוא מעודד את התנועה עצמה.

איך שתשב כך תרגיש.