הטכנולוגיה

כסאות המתאימים את עצמם לתנועת הגוף הטבעית שלך

תנועה טבעית בשלושה ממדים מובילה לישיבה בריאה ונוחה

תנועת הטיה

המפרק התלת-ממדי ממוקם קרוב לבסיס הכיסא ומאפשר הטיה טבעית קדימה של המושב בעת רכינה לכיוון משטח העבודה. הגב נשאר ישר, הנשימות נשארות עמוקות ומחזור הדם נשאר נמרץ.

תנועה גמישה לצדדים

תנועה ב-360 מעלות עם טווח צדי רחב מגדילה את רדיוס התזוזה ומובילה ליציבה טבעית ואופטימלית. כל שינוי תנוחה ממריץ את זרימת הדם ובכך תורם ליכולת ריכוז גבוהה יותר.

תנועה אנכית

התנועה הייחודית האנכית מתאפשרת תודות לטכנולוגיית הקפיץ שמתאימה עצמה על פי משקל היושב. אנכיות התנועה מקלה את הלחץ על הדיסקים הבין-חולייתיים, מגבירה את זרימת הדם ומבטיחה אספקת חמצן מיטבית לכל חלקי הגוף.

צפו כיצד טכנולוגית הכסאות של ErgonoMe משפיעה פרודוקטיבית ורפואית על הגוף שלנו

לא עוד ישיבה נוקשה,
מעתה והלאה – ישיבה גמישה.

מחקרים של השנים האחרונות הובילו לתובנה כי מבחינה אופטימלית על האדם להיות בתנועה ולא לבלות שעות ארוכות נייח, בתנועה אחת קבועה.

באופן טבעי, אם זה היה תלוי בכם, לא הייתם נשארים בתנוחה אחת קבועה אלא הייתם מבצעים תנועות קלות מעת לעת. הטבעיות שבתנועה נגזלה מאתנו על ידי הכיסאות המשרדיים הסטנדרטים. הכיסאות האורתופדיים מבית aeris מאפשרים ישיבה דינאמית – הדרך הטבעית והבריאה לשבת. שינויים תכופים בתנוחת הישיבה, תנועות גוף קלות ויציבה גמישה – כך אנחנו אמורים לשבת.

הגוף שלך מתאים עצמו
לכיסא משרדי סטנדרטי.

בסביבת העבודה המודרנית אנחנו מעבירים כ-80% מהיום שלנו בישיבה. ברוב המקרים, מושב הכיסא המשרדי הסטנדרטי נועל את אגן הירכיים וגורם לכיפוף כפוי של הגב העליון. משענת הגב מתפקדת כמחוך ופוגמת בתנועת וחוזק שרירי הגב.

כיסא דינאמי מתאים
את עצמו לגוף שלך.

מחקרים הוכיחו כי כאשר אנחנו יושבים על כיסא המאפשר תנועה תלת-כיוונית אנחנו זזים פי שניים יותר מאשר בזמן ישיבה על כיסא סטנדרטי. הכיסאות הדינאמיים של aeris הביאו לשינוי מהותי באופן הישיבה ואיכות היציבה תודות לגמישות התנועה – קדימה, אחורה, מטה, מעלה ולצדדים. הכיסא לא רק שתומך בגוף בזמן התנועה, הוא מעודד את התנועה עצמה.

ישיבה נכונה

ישיבה בתנועה – הכול תלוי ב- "מַחְבֵּר נע" בכיוון הנכון

כשחברת aeris השיקה את כיסא ה- swopper ב-1997, הכיסא התלת-ממדי האקטיבי הציג מהפכה של ממש. ל-swopper לא היו מתחרים בתחום התנועה בשלושה ממדים, וגם כיום ה- swopper הוא הכיסא היחידי המאפשר תנועה תלת-ממדית אמיתית בעקביות.

לחצו כאן לקריאת המאמר

עד השקת ה- swopper איש לא הכיר את המושג ישיבה בתנועה. בשוק שלטו כיסאות מנהלים גדולים עם כל מיני משענות ותמיכות. ה- swopper היה הכיסא הראשון שהכניס את התנועה לישיבה. טווח התנועה הרחב של ה- swopper התאפשר לא רק בזכות הקפיץ האייקוני המאפשר תנועה אנכית, אלא יותר מכול הודות ל- "מַחְבֵּר הנע" שבבסיסו של הכיסא.

במשך שנים רבות ה- swopper היה הכיסא האקטיבי היחידי בשוק, ואחר כך יצרנים נוספים התחילו להכיר ביתרונות העצומים של תנועה בזמן ישיבה. עם זאת, רוב היצרנים שקפצו על העגלה של תנועה בישיבה מיקמו את ה- "מחבר הנע" ישירות מתחת למושב הכיסא. כך, במקום לאפשר תנועה בריאה, הכיסאות האלה למעשה מעמידים את היושבים בסיכון של תנועה לא מבוקרת.

כשהמחבר הנע ממוקם ישירות מתחת למושב הכיסא, היושב עסוק בלשמור על יציבות המושב, מהסיבה שקשה לעבוד כשנוטים אחורה או לצדדים. תנועה ישירה של מושב הכיסא מכבידה בעיקר על החוליות המותניות. בתרחיש הכי גרוע יכול להיגרם נזק בלתי הפיך לדיסק הבין-חולייתי. העמוד המרכזי הנוקשה מקנה לכיסא רק מעט מאוד חופש תנועה ומעודד ישיבה בתנוחה לא בריאה, מכיוון שהיושב נאלץ להתאים את החלק העליון של גופו לכיסא, והכיסא אינו מותאם לתנועות היושב. זאת ועוד, תנועה לא מבוקרת מכבידה על הירכיים ועל אזור המותניים ועלולה להזיק.

זאת הסיבה שחברת aeris מיקמה את ה- "מחבר הנע" בבסיס של ה- swopper, ה- 3Dee, swoppster וה-muvman. היתרונות הם ברורים; המשמעות של תנועה ממושכת יותר היא שליטה טובה יותר והתאמה של המושב לתנועה של כל הגוף. הגב והתומכה הקפיצית יוצרים קו ישר, כך שהגב "מתיישר" אוטומטית. זוהי הדרך היחידה שבה מאפשרים הכיסאות מביתaeris תנועה הצידה ואחורה. בזכות ה- "מחבר הנע" שבבסיס הכיסא הנטייה הטבעית של האדם לנוע אינה נחסמת אלא זוכה לעידוד. המשמעות היא אימוץ של תנוחה זקופה ובריאה יותר בזמן הישיבה. כך נעלמת הישיבה בתנוחה נוקשה בזווית של 90 מעלות והגוף נשמר בכושר טוב בזכות תנועה רבה יותר ושיפור זרימת החמצן לאיברים. התנועה בישיבה משפרת גם את הערנות, את הביצועים ואת המוטיבציה.

רוצים להתנסות בחינם?

השאירו פרטים או התקשרו: 03-3723169