כיסאות ארגונומיים לקוסמטיקאיות

למה הכיסאות שלנו מתאימים לקוסמטיקאיות?

קוסמטיקאיות יקרות, אתן משקיעות כל יום בשביעות הרצון של הלקוחות שלכן, עוזרות להן להרגיש טוב עם עצמן, להרגיש יפות ומטופחות. אך כפי שאתן יודעות, לא תמיד קל למצוא בתוך סדר היום הזה זמן להשקיע בעצמכן. עבודתכן דורשת רמת ריכוז גבוהה וממושכת, והיא נעשית בישיבה על כיסא שעות רבות ביום. לכן, קוסמטיקאיות רבות חוות נזק מצטבר לשרירים באזור הצוואר והגב בשל הלחץ שנוצר מישיבה ממושכת בתנוחת רכינה לכיוון הלקוחות. יתר על כן, מחקרים מוכיחים שישיבה ממושכת מזיקה לבריאות, והיא עלולה לגרום לתופעות שונות בהן עלייה באחוזי השומן בגוף, ירידה ביכולת הריכוז, עייפות מוגברת ובעיות עיכול.

הכיסאות הארגונומיים שלנו מפעילים את שרירי הליבה בזמן הישיבה, מאפשרים לגוף לשבת בגב זקוף לאורך כל שעות העבודה, ולכן הם יכולים למנוע את התפתחות הבעיות. מנגנון התנועה התלת-ממדי שבכיסא מאפשר הטיה טבעית קדימה של המושב בעת רכינה לכיוון הלקוחה. כך, תוכלי להתכופף אל הלקוחה ועדיין הגב יישאר ישר וזקוף. עם כסא ה-swopper תוכלי להישאר בתנועה במהלך העבודה. הכיסא שלך ינוע איתך בקלות בכל תנועה שתצטרכי לעשות בקליניקה, כך תוכלי למנוע מצבים של שרירים תפוסים, לחץ על הדיסקים הבין-חולייתיים ועייפות מצטברת עקב עבודה בישיבה בתנוחה לא נכונה לגוף.

נגן וידאו

טלי חזן
ליה קליניקה לאסתטיקה וקוסמטיקה

מתקדמים לכיסא ארגונומי

אתן בוודאי מבינות שכיסא הוא כלי עבודה מרכזי בחיי היום יום שלכן ושבריאות היא מעל לכל, ומי כמוכן יודע ששילוב של טכנולוגיה מתקדמת לצורך שמירה על הבריאות תשיג תוצאות טובות! מה הפתרון?
יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכן, ואל דאגה, אנחנו יודעים שאתן לא קונות משהו לפני שאתן קוראות עשרות ביקורות, עושות מחקר ומתייעצות עם קולגות, אבל את כל זה כבר עשינו עבורכם 😊

הכירו את הכיסאות הארגונומיים שלנו, שקוסמטיקאיות יושבות עליהם ומעידות שחייהן השתנו פלאים!

קוסמטיקאיות רבות סיפרו לנו על החוויות האישיות שלהם עם הכיסאות הארגונומיים שלנו
ועל איך ישיבה על הכיסאות שיפרו להם את הבריאות והקלו על הכאבים:

הכסא הבא שלכם

swopper, 3Dee, ו-muv-man תוצרת גרמניה, יוצרו על מנת לאפשר ישיבה דינמית ותנועה בזמן ישיבה
וכך לשפר את רמות האנרגיה בגוף, את זרימת הדם ואת רמת הערנות.

כסא משרדי לישיבה ממושכת

תנועה טבעית בשלושה ממדים

ייחודי לישיבה ממושכת

בריאות ותנועה ללא משענת

אידיאלי לישיבה ועמידה

תנועתיות, גמישות וגובה ישיבה

רוצים להתנסות בחינם?

השאירו פרטים או התקשרו: 03-3723169