איך לבחור כיסא לקוסמטיקאית וטיפים נוספים לריהוט הקליניקה

כל מי שעובדת בתעשיית היופי ומחזיקה בקליניקה משלה יודעת שאחד הדברים שהכי חשוב לדאוג להם כבר עם פתיחת העסק הוא העיצוב של הקליניקה. העיצוב והריהוט משפיעים רבות על האווירה ששוררת בקליניקה ובאופן ישיר גם על החוויה של הלקוח. אם ללקוח יהיה נוח ונעים יש סיכוי גדול יותר שהוא ישוב. בנוסף, חשוב מאוד גם לשמור על החוויה של הקוסמטיקאית, ולוודא שלה יהיה נוח ושהיא לא תסבול מכאבי גבי בשל השהות הממושכת בקליניקה.

איך לבחור כיסא לקוסמטיקאית

הדבר הראשון והכי חשוב לדעתנו, דווקא לא קשור בלקוחות או בקליניקה עצמה, אלא בך, קוסמטיקאית יקרה. זכרי שהאדם שנמצא הכי הרבה זמן בקליניקה הוא את. את מעבירה בחדר הקטן הזה את רוב שעות היום וכמו שלעובד בהייטק חשוב שהמשרד שלו יהיה מסודר ונעים, כך גם את צריכה לשאוף שמקום העבודה שלך, "המשרד הקטן שלך", ישרה עלייך אווירה נינוחה ויאפשר לך להתרכז.
את בטח מזדהה עם הקושי שכרוך בישיבה הממושכת לאורך כל היום על הכיסא הקטן שלך, שגורם לך לא פעם לכאבי גב וגפיים. את משקיעה כל-כך הרבה בלגרום לאנשים להיות מרוצים ולהרגיש טוב עם עצמם ולפעמים את נאלצת לשלם מחיר יקר, בכך שאת מזניחה את עצמך ופוגעת בבריאות שלך, בלי לשים לב.
זכרי שאם לך לא נוח, הלקוחות שלך ירגישו את זה במודע או שלא במודע וזה ישפיע על החוויה שלהן בטיפול. לכן, הדבר החשוב ביותר שאת צריכה לעשות בעיצוב הקליניקה שלך, הוא לדאוג לכיסא ארגונומי נוח ואיכותי, שישים סוף לכאבי הגב ויאפשר לך לזרום עם התנועה גם כשאת יושבת במשך שעות ארוכות. קוסמטיקאיות מספרות שכבר אחרי שבועיים של התנסות בכיסאות הארגונומיים שלנו הן חשו בהבדל ולא היו מוכנות להיפרד מהכיסא.

עוד טיפים לריהוט חדר טיפולים מושלם עבור קוסמטיקאית?

האופן שבו הקליניקה מסודרת, הצבעים שבוחרים להשתמש בהם והקו העיצובי הכללי של המקום, צריכים גם להתכתב עם הלוגו של העסק ולדבר באותה שפה מיתוגית, כדי ליצור ללקוח חבילה שלמה וייחודית שאין סיכוי שהוא ישכח.

נתחיל מדבר שאיננו מוחשי, אך כזה שמשפיע כמעט הכי הרבה על התחושה בחדר – מזג האוויר. אצל קוסמטיקאיות שעושות גם טיפולי הסרת שיער הלקוחות צריכות לשבת בלבוש חלקי, לכן הטמפרטורה בחדר צריכה לעמוד על כ-21 מעלות וללא אוורור ישיר עלייך ועל הלקוחה. גם אם את לא עושה טיפולים של הסרת שיער, חשוב שהמזגן יהיה תמיד על טמפרטורה נוחה, גם בקיץ ובחורף.

נושא התאורה הוא לא פחות חשוב. על מנת למנוע סנוור, רצוי למקם את המנורות על הקירות או במעמדים על הרצפה ולא על התקרה. האור צריך להיות מספיק נקי כדי להאיר על גוף המטופלת וכדי שתוכלי לשים לב לכל הפרטים הקטנים, אך מצד שני עליו לשדר גם חמימות ואינטימיות ולא לייצר תחושה של ניכור.

את הציוד מומלץ לסדר בעגלה על גלגלים המחולקת לארונות ומגירות שיאפשרו לעבוד בסדר וביעילות. שימי לב שהעגלה לא גדולה או כבדה מדי וכי את לא מעמיסה עליה ציוד מיותר.

באופן כללי, בבחירת הצבעים השולטים בחדר, בין אם על הקירות, על הרהיטים או בכל אביזר שנמצא בקליניקה, חשוב לבחור בצבעים נעימים ושקטים שמשלימים את האווירה שאת מעוניינת לייצר.

מחפשת את כיסא הקוסמטיקאית המושלם עבור הקליניקה שלך? צרי איתנו קשר והזמיני כיסא להתנסות חינם למשך שבועיים!

אהבתם? מוזמנים לשתף:

כתבות נוספות שיעניינו אותך…

איך לשבת נכון כשעובדים מהבית?
כאבי גב תחתון
Swopper כסא ארגונומי

רוצים להתנסות בחינם?

השאירו פרטים או התקשרו: 03-3723169